nacházíte se: www.barchetta.cz > Tunning

 

 

Body kit od DesignSimik

 

Firma DesignSimik ze Zlína nám mimo jiné představuje nově vyvinutou stylingovou sadu pro Fiat barchetta. Set je opravdu obsáhlý, proto se raději přímo podívejte na internetové stránky www.designsimik.com/barchetta.php, kde najdete nejen více podrobností, ale také ceník. Věříme, že některé prvky z tohoto setu vás osloví a samozřejmě je možné objednávat je také samostatně.

 

Více na adrese: www.designsimik.com

 

Kompletní Kit vozu

 

Kompletní KIT na Fiata Barchettu. Pro opravdové milovníky připravují v SH motor s.r.o. i karbonový doplňkový program, který bude obsahovat přední křídlo s integrovanými LED blinkry a zadní domeček s LED zpátečním světlem a mlhovkou. Dále nabízí také celokarbonové přední i zadní kapoty. Nabízí dokonce i možnost objednání koncovek výfuku pro SH motor body kit. Více informací po kliknutí na odkaz.

 

Více na adrese: www.shmotor.cz

 

Oblouky za sedadla

 

Firma SH motor s.r.o. začala vyrábět oblouky za sedadla, a to hned ve dvojím provedení. Verze Standart stojí 5.500,- Kč a verzi Profi pořídíte za 9.500,- Kč. Jde o leštěný nerez o průměru 50 mm. Komu by se zdálo, že jsou tyto oblouky nízké, po domluvě je možné vyrobit i vyšší. Fotografie a více informací naleznete na internetových stránkách výrobce. Hledejte je v oddělení Fiat Barchetta - Interiér.

 

Více na adrese: www.shmotor.cz

 

Hliníková kola

 

Internetové stránky s obrovskou nabídkou litých kol a možností nápadité virtuální „montáže“. Pomocí speciálního konfigurátoru si totiž můžete přímo na obrázku Fiata Barchetty vyzkoušet, jak budou vámi zvolená kola na automobilu vypadat. Samozřejmostí je i internetový obchod s možností objednávky. V nabídce najdete litá kola od značek AEZ, BBS, DEZENT, DOTZ a ENZO. Více informací po kliknutí na odkaz.

 

Více na adrese: www.alcar.cz

 

Různé autodoplňky

 

Zde najdete obsáhlou nabídku příslušenství, jako například brzdy, tlumiče, spoilery a velkou nabídku dalších různých doplňků. Při hledání postupujte tak, že po otevření stránky www.autodoplnky.cz zadejte do políčka „hledaný text“ slovo „barchetta“ a po stisknutí klávesy „hledej“ se vám zobrazí aktuální nabídka příslušenství a doplňků na Fiata Barchettu. Více informací najdete po kliknutí na odkaz.

 

Více na adrese: www.autodoplnky.cz

 

Turbo Kit

 

Je libo něco ostřejšího? Na stránce www.jw-quellhorst.com naleznete kompletní Turbo Kit pro vašeho miláčka. Dozvíte se, že instalace zabere 2,5 dne, že jde o výrobek od firmy Novitec, že navýšíte výkon na 138kW a zároveň vám vysvětlí funkci turba a ukáží fotky namontovaného kitu v „báře“. Můžete si prohlédnout výkonnostní grafy a doporučí vám intervaly výměn olejů. Podle posledních zpráv od kluků z SH motoru je Turbo Kit možno pořídit přímo u nich!

 

Více na adrese: www.jw-quellhorst.com

a www.shmotor.cz

 

Rozpěrná tyč

 

Pokud chcete o něco zpevnit torozní tuhost karoserie proti kroucení, je tady malý pomocník. Jde o rozpěrnou tyč, kterou montujete rovnou mezi přední tlumiče. Tento výrobek si můžete prohlédnout na uvedených internetových adresách, které vám dáváme k dispozici hned dvě, abyste měli opravdu všechny dostupné informace. Navíc si ji tam můžete rovnou objednat v on-line obchodě  a doručí vám ji až k vám domů.

 

Více na adresách: www.axontuning.cz

nebo www.carbonia.cz

 

 

Rámeček řadící páky

 

Nejedná se sice o nic, co by vám zvedlo výkon vozu, ale vzhled vozu určitě vylepší. Kdo se chce odlišit od sériově vyráběných modelů, může tímto prvkem pozvednout interiér vozu. Tento výrobek nijak nebrání bezpečnému řazení a velmi hezky vypadá v kombinaci s chromovou koncovkou řadící páky. Jedinou nevýhodou je montáž pomocí samořezných šroubů, které by po odstranění rámečku zanechali trvalé stopy.

 

Více na adrese: www.cartechgroup.cz

 

 

Kryty prahů

 

Tyhle kryty prahů, to není zas tak špatná věcička. Při nasedání a vysedání z vozu totiž tak dlouho „okopáváte“ lak na vnitřních částech prahů, které jsou jinak schovány pod zavřenými dveřmi, až vypadají nevzhledně. Tento kryt tomu zabraňuje a zároveň zakryje již vzniklé škrábance. Podle dostupných informací je na těchto krytech zobrazeno i logo vozu. Prahy jsou samolepící.

 

Více na adrese: www.tuningshop.cz

 

 

Nosič zavazadel

 

Tak na tento odkaz mě upozornil Rado, a protože se po nějakém nosiči čas od času někdo dotazuje, jsem rád, že vám konečně můžeme přinést odkaz na tento výrobek. Pro neznalce připomínáme, že se připevňuje na zadní víko zavazadlového prostoru bez nutnosti trvalého zásahu. Montáž vám zabere zhruba 5 minut. Upozorňujeme, že nosič není určen pro přepravu další osoby. ;o)

 

Více na adrese: www.autorack.co.uk

 

Model vozu Fiat Barchetta

 

Tato položka sice není klasickým tunningovým dílem, ale své místo zde určitě má. Jelikož někteří jste chtěli vědět, kde se dá sehnat zmenšený model Fiata Barchetty, přinášíme odkaz na stránky firmy FoxToys, kde si ho můžete objednat. Samozřejmě tam najdete i modely jiných autíček a v různém měřítku. Na internetu firmy vstupte do E-shopu a do vyhledávání zadejte slovo Barchetta. Modýlek lze objednat v různém barevném provedení.

 

Více na adrese: www.foxtoys.cz

 

Výfukové systémy

 

Kdo z vás se chce pustit do výměny výfukového systému nebo jeho části, ať již z důvodu nutnosti nebo odlišení se vzhledově i zvukově, ten určitě ví, že je řada firem zabývajících se touto tématikou. Patří mezi ně i česká firma Chromcadelic, která nabízí rezonátory a sportovní katalizátory. Nejen jejich výrobky, ale i povedené koncové celonerezové výfuky za rozumnou cenu neleznete na stránkách e-tuning.cz.

 

Více na adrese: www.e-tuning.cz

 

Filtry a kity sání

 

Jelikož se několik lidí ptalo na sportovní kity sání, tak tady je pár řádků k tomuto tématu. V podstatě máte dvě možnosti. První je vyměnit stávající filtr za sportovní, které najdete například na autodoplnky.cz od firmy Green Filter nebo na partspoint.cz od K&N Filters. Druhá možnost je vyměnit celé sání. Doporučuji zvolit již odzkoušené pro Barchettu. Jeden kit připravili kluci z SH motoru, další kity opět od firmy Green Filter naleznete na autodoplnky.cz v sekci Motorové Tunnigové díly, kde vhodný kit zvolíte podle roku výroby Barchetty.

 

Více na adresách: www.shmotor.cz,

www.autodoplnky.cz nebo www.partspoint.cz